SMS İPTAL FORMU
Bu formu doldurup göndermekle yan tarafta yer alan
"SMS İptali Hizmet Şartları'nı" kabul etmiş sayılırsınız.
SMS İptali Hizmet Şartları (SMS iptal talebinizden önce mutlaka okuyunuz.)

1. Şirketimiz tarafından telefon numaranıza gönderilen mesajları almak istemiyorsanız solda yer alan formu doldurarak bize göndermelisiniz. Talebiniz bize ulaştıktan itibaren en geç 3 (üç) iş günü içerisinde telefon numaranız SMS bilgi sistemlerimizden silinecektir. Sizi yeniden rahatsız etmemek için, telefon numaranızın sistemimizden silindiğine dair bir bilgilendirme de göndermeyeceğiz.

2. SMS iptal formunu gönderirken hata alırsanız lütfen tekrar deneyiniz. Sorun devam ediyorsa lütfen İletişim Formu üzerinden ya da (266) 395 16 60 nolu telefondan ulaşarak SMS iptal talebinizi iletiniz.

DUYURU - Gönderdiğimiz SMS'ler hakkında
Edremit Ekin OSGB, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanuna uygun olarak ÇSGB veritabanında bulunan iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimlerine SMS gönderimi yapmaktadır. SMS iptal formunu doldurduğunuzda Edremit Ekin OSGB tarafından bir daha mesaj gönderilmeyecektir. Verdiğimiz rahatsızlık sebebiyle özür dileriz.
Kurumumuz ÇSGB tarafından yetkilendirilmiştir. Duyurular  |  Sıkça Sorulan Sorular  |  SMS İptali  |  İnsan Kaynakları  |  İletişim Edremit Ekin OSGB © 2018   
Edremit Ekin Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi internet sitesi, içeriği ve uygulamaları sadece bilgilendirme amaçlı olup herhangi bir şekilde tıbbi ya da tenik öneri verme amacıyla oluşturulmamıştır.
Buradaki bilgilerin uzman incelemesi ve hekim muayenesi sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanamayacağını hatırlayınız. Kaynaklarda belirtilen görüşler, açıkça belirtilmediği takdirde Edremit OSGB'nin resmi görüşlerini yansıtmaz.
Edremit Ekin OSGB, Özel Ekin Tıp Merkezi iştirakidir.

www.ekintipmerkezi.com.tr   |   www.ekinosgb.com
tmgd, adr, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, danışmanı, osgb, ortak sağlık ve güvenlik birimi, işyeri, iş yeri hekimi, hekim, iş güvenliği, iş güvenlik, uzman, uzmanı, risk değerlendirmesi, portör, işçi sağlığı, çsgb, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı, iş kanunu, edremit, balıkesir, altınoluk, çanakkale, kütahya, izmir, bursa, isg, ayvalık, güre, akçay, zeytinli, havran, burhaniye, ören, iskele, koca seyit havaalanı, altınova, bergama, kozak, dikili, aliağa, ekin tıp merkezi, hastane, sizin için çaba lıyoruz, doktor, acil servis, ida, osgb ve iş güvenliğinde süreç